Rychlá půjčka do 10 minut

Získejte peníze do pár minut

S Kamali vám vlak neujede. Po nezávazném vyplnění žádosti ji vyhodnotíme velice rychle. Většinu žádostí o půjčku posoudíme automaticky do 60 vteřin, výjimečně se ale může stát, že žádost potřebujeme prozkoumat podrobněji anebo od vás potřebujeme doplnit některé údaje. Půjčku poté obvykle posoudíme do 24 hodin od odeslání žádosti, je-li další den pracovní. Téměř všechny žádosti však schválíme v pracovní dny v čase od 6 do 22 hodiny do 15 minut. Výsledek schvalování rychlé půjčky vám vždy zašleme jak SMS zprávou, tak i e-mailem.

Na podepsání smlouvy nepotřebujeme žádné papírové smlouvy. Naše půjčka je mobilní, a tak smlouvu podepíšete jednoduše přes SMS zprávu.

Rychlá půjčka s volitelnou službou Expres výplata

Za malý poplatek (199 Kč) dostanete peníze z naší online půjčky na účet už do 60 minut (v pracovní dny od 8 do 18 hodin). Pokud peníze do této doby neobdržíte, ozvěte se nám a poplatek vám odpustíme. Služba Expres výplata je samozřejmě volitelná a můžete ji využít při žádosti o první, ale i opakovanou půjčku. Její dostupnost závisí na tom, u jaké banky máte vedený bankovní účet.

I bez expresního převodu dostanete peníze z půjčky Kamali velmi rychle – vlastníme účty u většiny českých bank, a proto je převod bezproblémový.

Teď už se nemusíte bát předražených mikropůjček