Kamali má sídlo v ČR a je férová dle českých zákonů

Kamali jste dříve mohli znát pod značkou Japonská půjčka a ještě dříve jako Click Credit. Kamali vám umožňuje půjčit si více peněz a ještě rychleji, než dřívější Japonská půjčka anebo Click Credit. Japonská půjčka fungovala na trhu od července 2015 do 31. 1. 2017. Společnost Click Credit s.r.o., která dříve poskytovala půjčky Click Credit zanikla k 31. 8. 2015 sloučením se zavedenou společností Home Credit a.s.

Jsme ryze česká společnost, mluvíme česky a řídíme se zákony České republiky. Nad naší činností dohlíží Česká obchodní inspekce, Úřad pro ochranu osobních údajů, Finanční úřad a Česká národní banka.

Férová smlouva o půjčce bez překvapení

Naše smlouva je přehledná, jasná a nemá žádná skrytá překvapení. Ve smlouvě vás například nečeká žádná rozhodčí doložka - to znamená, že nikdy nevyužíváme tzv. rozhodce. V případě sporu tak bude rozhodovat vždy místně příslušný nezávislý soud. Díky tomu máte jistotu, že případný spor bude posuzovánn nezaujatě a bez dotčení vašich práv.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí

Garantujeme vám také bezpečnost vašich osobních údajú - veškeré osobní údaje nebo data z Klientské sekce se datově přenášejí v zabezpečeném režimu. Servery jsou hostovány v datovém centru, které je plně certifikované pro zpracování osobních a citlivých dat. S citlivými údaji našich klientů nakládáme pouze v rozsahu souhlasu, který nám udělí. Naše společnost je registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů jako registrovaný správce osobních údajů.

Teď už se nemusíte bát předražených mikropůjček